اخبار

دی ماه امسال برگزار شد؛ مجمع عمومی عادی سالیانه و انتخابات انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب دوشنبه بیست و سوم دی ماه سال جاری با حضور 47 عضو از 87 عضو انجمن در حضور نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب؛ در بخش نخست استماع گزارش عملکرد هیات مدیره، بررسی و تصویب ترازنامه و بودجه سالیانه و استماع گزارش بازرسین قانونی انجام پذیرفت که در هر بخش مورد نقد و بررسی حاضرین در جلسه قرار گرفت.

در بخش دوم، انتخابات هیات مدیره و بازرسین برگزار شد و بدین ترتیب اعضای هیات مدیره دوره دهم و بازرسین دوره هجدهم به شرح زیر تعیین گردید:

اسامی منتخبین دهمین دوره هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب:

  • اعضای اصلی

1. علی اکبر هوشمند از شرکت تهران میراب با ۴۵ رای از رسته پیمانکاران
2. ایرج طهرانی‌زاده از شرکت تارا با ۳۶ رای از رسته پیمانکاران
3. محمد شفیع رضاخانی از شرکت فرآیندکاو با ۳۳ رای از رسته پیمانکاران
4. مهدی صیادی از شرکت آبانگان صنعت با ۳۲ رای از رسته پیمانکاران
5. سعید بیگلری از شرکت آراز تجهیز پارسیس با ۳۱ رای از رسته سازندگان
6. خشایار فشارکی از شرکت سالم آب با ۲۵ رای از رسته سازندگان
7. هادی کهولی از شرکت توسعه انرژی و آب مانا با ۲۵ رای از رسته پیمانکاران

  • اعضای علی البدل

1. کیوان گل‌محمدی از شرکت نیلاب صنعت با ۲۵ رای از رسته بهره‌برداران
2. سید مجید احمدی‌نژاد از شرکت افلاک‌نوین با 19 رای از رسته پیمانکاران

اسامی منتخبین هجدهمین دوره بازرسین انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب:

  • اعضای اصلی

1. عبدالحمید ملک از شرکت آب اندیش با ۴۵ رای
2. سیده فاطمه صحرایی از شرکت آبدیز صحرا با ۲۷ رای

  • عضو علی البدل

احمد آزموده از شرکت پترو آب

لازم به ذکر است؛ تا پایان وقت اداری یکشنبه 22دی ماه سال جاری 13 تن از اعضای انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب در بخش کاندیدای هیات مدیره شامل؛ سید مجید احمدی نژاد از شرکت افلاک نوین، علیرضا اشرف از شرکت آراشیر خراسان، سعید بیگلری از شرکت آراز تجهیز پارسیس، رضا رسولی از شرکت آبنیک، محمد شفیع رضاخانی از شرکت فرآیندکاو، مهدی صیادی از شرکت آبانگان صنعت، ایراج طهرانی‌زاده از شرکت تارا، خشایار فشارکی از شرکت سالم آب، هادی کهولی از شرکت توسعه انرژی و آب مانا، غلامرضا کیوانلو از شرکت ساب نیرو، خسرو میرابیان از شرکت بالیز، ابوالفضل نصیرزاده از شرکت نهرآب گستر اشتهارد و علی اکبر هوشمند از شرکت تهران میراب اعلام کاندیداتوری کردند که در جلسه مجمع عمومی کیوان گل‌محمدی از شرکت نیلاب صنعت نیز به آنها افزوده شد.

طبق قوانین حاکم بر تشکل‌ها از منظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نماینده این وزارتخانه پس از بررسی شرایط احراز نامزدها در انتخابات هیات مدیره و بازرسین، دو تن از کاندیداهای هیات مدیره را که شامل آقایان علیرضا اشرف از شرکت آراشیر خراسان و رضا رسولی از شرکت آبنیک می شد، به علت عدم حضور خود یا نمایندگانشان در مجمع فاقد شرایط قانونی حضور در انتخابات اعلام کردند. بدین ترتیب دو تن از اعضای انجمن از حضور در انتخابات باز ماندند و 12 تن از اعضای انجمن برای کسب کرسی هیات مدیره باهم به رقابت پرداختند.

در بخش انتخابات بازرسین تا پایان وقت اداری یکشنبه 22دی ماه سال جاری، 2 تن از اعضای انجمن شامل؛ عبدالحمید ملک از شرکت آب اندیش و رویا دهقانی از شرکت توسعه انرژی مهرآراد کاندیداتوری خود را اعلام کردند و در جلسه مجمع احمد آزموده از شرکت پترو آب و سیده فاطمه صحرایی از شرکت آبدیز صحرا به آنها افزوده شدند.
رویا دهقانی نیز به علت عدم حضور خود یا نماینده آن شرکت با توجه به قوانین وزارت کار از حضور در انتخابات باز ماند و به این ترتیب 3 تن از اعضای انجمن برای کسب کرسی بازرسین باهم به رقابت پرداختند.

به این ترتیب فرامرز شینی، امیرمنصور عطایی، بهرام غفوری کوچک‌سرایی و آزاده ترابیان با اتمام نهمین دوره هیات مدیره انجمن به فعالیت خود در این دوره پایان دادند.

Search