اخبار

آخرین اخبار درباره صنعت آب و فاضلاب و صنایع وابسته را از اینجا پیگیری کنید

29 آذر 1396 منتشرشده در اخبار صنفی

طهرانی‌زاده: انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب در مسیر درستی پیش می‌رود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

عضو هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب گفت: انجمن در سال‌های گذشته بسیار خوب تفکیک وظایف کرده و دپارتمان‌های مختلف را راه‌اندازی کرده است  و در مسیر درستی پیش می‌رود.

ایرج طهرانی‌زاده مدیرعامل شرکت مهندسی تارا که از شرکت‌های عضو انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب است، در گفتگو با سایت انجمن به موضوع برگزاری مجمع سالانه انجمن و نیز انتخابات هیات مدیره اشاره کرد و اظهار داشت: مجمع امسال انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب خیلی خوب و منظم و در فضایی صمیمانه و بدون استرس برگزار شد و تنها موضوعی که نظرم را بیشتر از بقیه موارد به خود جلب کرد، این بود که برخی دوستان خیلی سخت زیر بار همکاری می‌رفتند؛ از این نظر که بیایند و کاندیدای هیات مدیره یا بازرسین شوند. این امر یک نگرانی را ایجاد می‌کند چراکه به نظر می‌رسد اعتقاد به کار صنفی خیلی وجود ندارد و یا اینطور می‌توان گفت که امید به نتیجه دادن کار صنفی خیلی وجود ندارد.

وی افزود: به جز این مورد، انتخابات بسیار با نظم و نیز شأنیت بالا برگزار شد، بنده انتخابات انجمن‌های دیگر را دیده بودم و این را در مقایسه با آنها عرض می‌کنم.

طهرانی‌زاده در خصوص اولویت برنامه‌های انجمن با اشاره به اینکه از نظر مواردی که برایش بسیار مهم است، انجمن در دوره گذشته بسیار خوب عمل کرده است؛ اظهار داشت: بسیار علاقه‌مندم که در ادامه همین روند، از موارد مهمی که باید تمرکز انجمن روی آنها باشد می‌توان به روان‌سازی کار شرکت‌های پیمانکاری با دولت برای برطرف شدن شبهات و ابهامات؛ پیگیری حقوق اعضا از طریق انجمن و از طریق کار صنفی و کارفرمایان، اصلاح قوانین و مقررات پیمانکاری و اصلاح شرایط عمومی پیمان که به زعم ما بسیار مهم و ناعادلانه است و مواردی از مقررات و دستورالعمل‌ها که بنده به عنوان یک پیمانکار با نزدیک به 28 سال تجربه، با آن برخورد کرده‌ام، اشاره کرد.

عضو هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب در خصوص راهکارهای پیشنهادی خود برای پویایی بیشتر انجمن نیز گفت: همانطور که عرض کردم، انجمن در سال‌های گذشته بسیار خوب تفکیک وظایف کرده و دپارتمان‌های مختلف را راه‌اندازی کرده است  و در مسیر درستی پیش می‌رود و تنها چیزی که لازم می‌بینم بگویم، پیگیری بیشتر نسبت به قبل در دپارتمان‌های تخصصی، چه در موارد حقوقی، چه در موارد مالی و چه در موارد و فنی و .... است. دپارتمان‌های بسیار خوبی درست کرده‌اند و گزارش مجمع را که مطالعه می‌کردم، احساس بسیار خوبی داشتم. واقعیت این است که اگر همه اعضای هیات مدیره قبلی کاندیدای این دوره انتخابات می‌شدند، بنده به خودم رای نمی‌دادم ولی احساس می‌کنم که حال که به آنها ملحق شده‌ام، باید بتوانم در یکی دو دپارتمان وقت بگذارم به ویژه در بخش حقوق پیمان علاقه‌‌مندم که پیگیری داشته باشم.

وی ادامه داد: ترکیب هیات مدیره جدید انجمن، ترکیبی از پیشکسوتان و پرانرژی‌هاست، آقای مهندس هوشمند را خیلی پرانرژی می‌بینم با وجود اینکه پیشکسوت هم هست و تجارب زیادی دارد. همچنین دیدگاه و نظرات آقایان عطایی و شینی برای اداره انجمن بسیار مفید خواهد بود و بقیه دوستان هم که بسیار پرانرژی هستند. ترکیبی از انرژی و تجربه بسیار مفید است و به نظرم کسانی که در این دوره هستند نیز مانند دوره قبل افرادی هستند که در این صنعت بسیار مورد توجه و شناخته شده‌اند و منشا خدمات خیلی ارزشمندی در این کشور و صنعت آب و فاضلاب بوده‌اند.

مدیر وبسایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.