اخبار

آخرین اخبار درباره صنعت آب و فاضلاب و صنایع وابسته را از اینجا پیگیری کنید

21 آذر 1396 منتشرشده در اخبار صنفی

انجمن باید به دنبال همدلی و اتحاد بیشتر بین اعضا باشد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل شرکت افلاک نوین کار گفت: به نظرم انجمن باید به دنبال همدلی و اتحاد بین اعضا باشد و رقابت‌ها را فنی و به بروز کند.

سید مجید احمدی‌نژاد مدیرعامل شرکت افلاک نوین کار در گفتگو با سایت انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب با بیان اینکه برای نخستین بار در انتخابات این انجمن کاندیدا شده بود، اظهار داشت: یک اشکالی که این انتخابات داشت، این بود که گفته شده بود کاندیداهایی که می‌خواهند بیایند، از قبل معرفی شوند و برنامه‌های‌شان را بگویند، اما در زمان انتخابات چنین موردی مشاهده نشد و تنها از چند نفر دعوت شد که در انتخابات حضور یابند و هیچ برنامه‌ای از طرف هیچکدام از کاندیداها ارائه نشد. از این نظر این کار را کاملا سنتی و قدیمی دیدم، در واقع هیچ پلنی بایت این امر نگذاشته بودند که آیا کسی که می‌آید تعهدی دارد یا خیر؟ حال شاید قبلا برای انجمن برنامه‌های‌شان را فرستاده بودند اما بهتر بود در زمان انتخابات نیز برنامه‌ها ارائه می‌شد.

مدیرعامل شرکت افلاک نوین کار که از شرکت‌های عضو در خصوص انجمن صنفی شرکت‌های صنعت آب و فاضلاب است و در انتخابات اخیر به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شد، در خصوص ایرادات و ضعف‌های انجمن از ابتدای تاسیس تاکنون گفت: به طور کلی صنف‌های صنعتی، صنف‌های فعالی نیستند، با این حال به نظرم انجمن فعال‌تر از جاهای دیگر است و حداقل در نشست‌هایی که برگزار می‌کند یکسری اقدامات را انجام می‌دهد اما متاسفانه هیچ اتحادی بین اعضا وجود ندارد و اگر واقعا اتحادی وجود داشت، و گروهی که در انجمن کار می‌کنند می‌توانستند یک همدلی بین همه اعضا به وجود بیاورند، نه تنها صنعت آب پیشرفت می‌کرد و وضعیت شرکت‌های عضو بهتر می‌شد، بلکه وضعیت صنایع دیگر نیز که از این سرویس و خدمات استفاده می‌برند و مرتبط هستند نیز بهتر می‌شد.

احمدی‌نژاد افزود: به دلیل اینکه تمام رقابت در بخش مالی اتفاق افتاده و بخش کیفیت اصلا جایگاهی ندارد و هر شرکتی هم از هر جایی که می‌آید با توجه به کثرت شرکت‌های ریز و درشت، بالاخره برای اینکه کار را به دست بگیرند، مجبورند کیفیت را پایین بیاورند درصورتی که اگر یک اتحاد و همدلی به وجود می‌آمد، می‌توانستند کارها را انجام دهند و به کارفرماها نشان می‌دادند که اگر به طور مثال یک پکیج خوب ارائه دهند، می‌توانیم آنها را گارانتی کنیم؛ یعنی اگر یک صنفی مثل انجمن این کار را مدیریت می‌کرد به نظرم جایگاهش خیلی متفاوت‌تر بود.

وی بیان کرد: بنابراین به نظرم انجمن باید به دنبال همدلی و اتحاد بین اعضا باشد و رقابت‌ها را فنی و به بروز کند و با کارفرماها صحبت کند که صرفا بحث مالی برای‌شان اهمیتی نداشته باشد و مسائل مهم‌تر از بخش مالی، بخش فنی و کیفی است که باید بیشتر در نظر گرفته شود.

مدیر وبسایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.