اخبار

آخرین اخبار درباره صنعت آب و فاضلاب و صنایع وابسته را از اینجا پیگیری کنید

05 اسفند 1396 منتشرشده در اخبار صنفی

وزارت نیرو یکی از ارکان توسعه در استان تهران

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

استاندار تهران گفت: وزارت نیرو یکی از ارکان و ستون‌های توسعه در کشور و استان تهران است و چرا که راه‌اندازی هر واحد صنعتی ابتدا نیاز به تأمین آب و برق که در حیطه وظایف این وزارتخانه است، دارد.

محمدحسین مقیمی پیش از ظهر پنج شنبه در مراسم آبرسانی از «کلان» به شهرستان پردیس، از اجرا وعملیاتی شدن طرح آب وفاضلاب در شهرستان پردیس در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: تلاش می‌کنیم که همزمان با آبرسانی وبهره برداری از مسکن مهر در شهرستان پردیس، فاضلاب این شهرستان هم به بهره برداری برسد.
مقیمی با اشاره به فرصت‌ها وجاذبه های سرمایه گذاری در این شهرستان برای سرمایه گذاران، اجرای طرح فاضلاب در پردیس را برای توسعه صنایع ضروری دانست و تصریح کرد: با اجرای طرح فاضلاب می‌توانیم از پسآب صنعتی برای ایجاد و رشد صنایع و به دنبال آن ایجاد اشتغال در این شهرستان بهره ببریم.
وی شهرستان پردیس را به لحاظ جمعیتی و بافت شهری، شهرستانی خاص در استان تهران توصیف کرد و یادآورشد: باید اذعان کنیم که همه مراحل اعم از طراحی، اجرا و ساخت این شهر به دست مهندسین و مدیران جمهوری اسلامی انجام شده وهمین امر برای پردیس شرایطی خاص ایجاد کرده است.
استاندار تهران تصریح کرد: پردیس از هرحیث ظرفیت الگو شدن درکشور را دارد وهمه ما باید تلاش کنیم که پردیس محلی برای آسایش و آرامش فکری مردم این شهرستان باشد.
وی در ادامه با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته توسط وزارت نیرو در استان تهران گفت: وزارت نیرو یکی از ارکان و ستون‌های توسعه در کشور و استان تهران است و چرا که راه اندازی هر واحد صنعتی ابتدا نیاز به تأمین آب و برق که در حیطه وظایف این وزارتخانه است، دارد.
مقیمی در خاتمه با اشاره به جدی گرفتن مصرف بهینه آب از سوی شهروندان استان، خاطرنشان کرد: برای استفاده بهینه و مصرف درست از آب هم در بخش صنعت و هم در بخش کشاورزی باید با جایگزین کردن روش‌های علمی به جای روش‌های سنتی به این مهم بپردازیم.

مدیر وبسایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.