اخبار

آخرین اخبار درباره صنعت آب و فاضلاب و صنایع وابسته را از اینجا پیگیری کنید

02 اسفند 1396 منتشرشده در اخبار صنفی

انشعاب‌های غیرمجاز آب در روستاهای استان تهران ساماندهی می‌شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیرعامل آبفار استان تهران گفت: تمامی انشعاب‌های غیرمجاز آب در روستاهای تهران برای کنترل تنش آبی تابستان سال آینده ساماندهی می‌شود.
رضا پوررجب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تهران در نشست پیش بینی بحران و پیشامدهای ناشی از تنش آبی در روستاهای استان تهران در این شرکت که با حضور معاونین، مدیران شهرستانها و روسای ادارات ستاد برگزار شد، گفت در راستای کنترل تنش و بحران کم آبی در سال آینده باید تمامی انشعاب‌های غیرمجاز در سطح روستاهای استان ساماندهی شود.
مدیرعامل آبفار استان تهران ضمن تأکید به لزوم مدیریت مصرف آب و بهینه سازی آن به عنوان یک اصل محوری در مقابله با بحران کم آبی کشور گفت: برای گذر از مشکلات در سال 97 باید روند ساماندهی انشعاب‌های غیر مجاز با سرعت هر چه بیشتر ادامه یابد و در سال آینده کلیه این انشعاب‌ها جمع آوری شود.
وی همچنین به تمامی مدیران تاکید کرد تدابیر لازم جهت توزیع مناسب آب شرب به خصوص در شرایط بحرانی و خاص اندیشیده شود و نصب شیرفلکه در محل‌های مناسب انجام شود.
در ادامه اداره مدیریت مصرف گزارش کاملی در خصوص روستاهایی که در معرض تنش آبی قرار دارند اعم از کمبود آب در پیک مصرف و کمبود حجم مخزن ذخیره به تفکیک هر روستا ارائه نمود و اداره درآمد و مشترکین نیز اقدامات صورت گرفته جهت کاهش هدررفت ظاهری آب و روش‌های جلوگیری از آن را مطرح کرد.
مدیر وبسایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.