چاپ کردن این صفحه
کدورت آب شرب 3 شهر کرمانشاه در اثر بارندگی
02 اسفند 1396 منتشرشده در اخبار صنفی

کدورت آب شرب 3 شهر کرمانشاه در اثر بارندگی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از کدورت آب "چشمه کاوات" به عنوان یکی از منابع تامین آب بخشی از شهر جوانرود و همچنین منابع تامین آب کرند و ریجاب خبر داد.
علیرضا تخت شاهی با بیان این مطلب اظهار کرد: بارندگی‌های شدید اخیر باعث طغیان چشمه کاوات به عنوان یکی از منابع تامین آب بخشی از شهر جوانرود شده و این چشمه فعلا از مدار بهره‌برداری خارج شده است.

وی با بیان اینکه منابع جایگزینی برای تامین آب جوانرود در نظرگرفته شده و مشکلی برای تامین آب شهروندان وجود ندارد، خاطرنشان کرد: اکنون سه حلقه چاه در محدوده روانسر آب شهر جوانرود و روستاهای مسیر خط انتقال درمدار است و مشکل کمبود آب در این شهر وجود ندارد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه افزود: این کدورت مقطعی است و با کاهش بارندگی‌ها به تدریج فروکش خواهد کرد.

به گفته این مسئول، هم‌اکنون منابع تامین آب در ریجاب و کرند هم دچار کدورت شده، اما در این دو منطقه آب هنوز در مدار و برای مصارف شست و شو قابل استفاده است.

تخت شاهی تاکید کرد: به مردم توصیه شده در کرند و ریجاب فعلا از آب بسته‌بندی و آبی که توسط تانکرهای سیار توزیع می شود برای مصارف شرب استفاده کنند.

وی خاطرنشان کرد: آبرسانی با تانکر و توزیع آب بسته بندی در کرند و ریجاب تا زمانی‌که طغیان منابع آب وکدورت برطرف شود، ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه از مردم خواست در چنین شرایطی صرفه‌جویی بیشتری در مصرف آب داشته باشند.

مدیر وبسایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.