اخبار

آخرین اخبار درباره صنعت آب و فاضلاب و صنایع وابسته را از اینجا پیگیری کنید

17 دی 1396 منتشرشده در اخبار صنفی

اهدای جایزه امین الضرب احترام به کار و کارآفرینی در کشور است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

جای اهدا این جایزه به پیسکسوتان و فعالان کارآفرینی در کشور که شاهد هستیم آن چنان که باید و شاید مورد توجه قرار نمی گیرند، بسیار خالی بود.

نایب رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق تهران در آستانه برگزاری دومین دوره جایزه امین الضرب در روز 18 دی ماه از سوی اتاق تهران می گوید: اقدام اتاق تهران در بزرگداشت کارآفرینان کشور و اهدا جایزه امین الضرب گام مهم و بزرگی در پاسداشت زحمات فعالان بخش خصوصی و کارآفرینان کشور بوده و باز خورد بسیار خوبی در بین فعالان اقتصادی داشته است.

احمد کیمیایی اسدی می گوید: در سراسر دنیا دولت ها و نهادهای مختلف از قهرمان کشورشان در حوزه های مختلف ورزشی، اقتصادی، فرهنگی و... تقدیر می کنند و این موضوع برای الگوسازی این افراد در سطح جامعه و تجلیل از افرادی که اقداماتی را انجام داده اند، بسیار موثر است و اثرات مثبت بسیاری را به دنبال دارد.
او با اشاره به اینکه جای اهدا جایزه ای از سوی اتاق تهران به عنوان پارلمان بخش خصوصی در کشور خالی بود، می گوید:« جای اهدا این جایزه به پیسکسوتان و فعالان کارآفرینی در کشور که شاهد هستیم آن چنان که باید و شاید مورد توجه قرار نمی گیرند، بسیار خالی بود. وقتی این جایزه از سوی اتاق به عنوان پارلمان بخش خصوصی اهدا می شود، کارآفرینان متوجه می شوند که زحمات و تلاش آن ها در کشور دیده شده است و این موضوع اثرات روانی بسیاری را دارد و به جامعه نشان می دهد که نهادهای بخش خصوصی همچون اتاق برای پیسکسوتان و فعالان حوزه صنعت، کشاورزی، معدن و بازرگانی ارزش و احترام قائل است.
این عضو هیات نمایندگان اتاق تهران با اشاره به اینکه تجلیل از کارآفرینان باعث تشویق افراد به سرمایه گذاری و فعالیت های اقتصادی می شود، می گوید: البته دولت باید بسترسازی های مناسب را انجام دهد و گره های را از فضای کسب و کار کشور باز کند زیرا مشکلاتی همچون نرخ ارز، افزایش مالیات، تامین اجتماعی و... می تواند مانع حضور سرمایه گذاران و ادامه راه فعالان اقتصادی باشد.

 

منبع: بازار کار

مدیر وبسایت

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.