اخبار

بهره‌برداری از 4 طرح بزرگ صنعت آب با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهور و وزیر نیرو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چهار طرح بزرگ صنعت آب با سرمایه‌گذاری 2600 میلیارد تومان و آغاز عملیات اجرایی سد زارم‌رود در سه استان هرمزگان، مازندران و خوزستان با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور و وزیر نیرو در چهارمین هفته پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در سال 1400 به بهره‌‌برداری می‌رسد.

 

به‌ نقل از وزارت نیرو، فردا پنج‌شنبه پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با بهره‌برداری از چهار طرح آماده شده وارد چهارمین هفته خود در سال 1400 می‌شود که از این چهار طرح، دو طرح در استان هرمزگان، یک طرح در استان مازندران و یک طرح نیز در استان خوزستان قرار دارد.

فاز سوم سامانه نمک زدایی بندرعباس، خط انتقال آبرسانی به بندرعباس از آب شیرین‌کن و تصفیه‌خانه آب سرنی به ارزش 1285 میلیارد تومان دو طرح‌ آماده شده‌ در استان هرمزگان است که فردا به بهره‌برداری خواهند رسید.

واحد دوم تصفیه‌خانه فاضلاب ساري با اعتبار 150 میلیارد تومان نیز یکی دیگر از طرح‌های آماده بهره‌برداری در استان مازندران است.

آخرین طرح آماده افتتاح آبگیري سد بالارود با سرمایه‌گذاری 645 میلیارد تومان است که در استان خوزستان قرار داشته و فردا با دستور رئیس جمهور آغاز خواهد شد.

همچنین در ادامه پویش هفته چهارم، عملیات اجرایی سد زارم‌رود با سرمایه‌گذاری 90 میلیارد تومان در استان مازندران آغاز خواهد شد.

 

انتهای پیام/

Search